Kodustuudio

banner1Kodustuudio OÜ tegeleb kõrgkvaliteetsete seina- ja põrandakatetega ning vannitoa sisustusega. Meie kliendid on arhitektid ja ehitusettevõtted, kuid on ka eraisikuid, kes hindavad esmajärjekorras disaini ja kvaliteeti. Selleks, et saaksime hallata kõiki oma paarituhandet klienti toodetele samaväärse kõrgete standardite järgi, oli meil vaja kliendihaldus tarkvara.

banner2Kliendihalduse tarkvara otsimise protsess algas nagu tõenäoliselt paljud tarkvara otsimised. Vaatasin Googlest välja 4-5 ettevõtet, kes tegelesid erinevate CRM tarkvarade ja tarkvara erilahendustega ning saatsin neile eelnevalt kirjapandud soovid – kõigile ühte moodi.
Kõige kiiremini reageeris Andmebaas OÜ ning nad olid kohe valmis ka kokku saama. Nad mõistsid meie ootusi ning nendega suhtlus on olnud alati sõbralik ja mõistev, kuid alati edasiviiv. Kuna meil olid varem klientide andmed Google Drives, siis saime ka need oma uude süsteemi üle toodud.

Nüüd on meil kliendihalduse tarkvara, millega saame hallata igale kliendile pühendatud tegevusi ja aega ning lisaks sellele saame ka tulevikku planeerida tegevusi, kartmata, et need meelest läheksid. Kui meil varem puudus ülevaade, kui palju meil ühele või teisele kliendile aega kulus – me lihtsalt ei mõelnudki selle peale, siis nüüd saame ka ajakulu aruandena välja võtta ühe nupuvajutusega.
Soovitame kindlasti Andmebaas OÜ teenuseid, need on sama kõrge kvaliteediga, kui meie tootevalik!

Jüri Oja
Kliendihaldur (kliendihaldustarkvara otsimise projektijuht)
Kodustuudio OÜ